Rühmatunnid, välja arvatud bassein, zoomi vahendusel!

Updated: 5 hours ago

Uuest nädalast toimuvad saali võimlemistunnid ja laulutunnid zoom.us vahendusel. Basseinitunnid ja individuaalteenused jätkuvad tavapäraselt. Esialgu on selline korraldus kuni 7. märtsini.


Tunniplaan:

Esmaspäev

10:00 oktoobribeebid

11:30 augustibeebid

12:30 septembribeebid


Teisipäev

Laulutunnid kell 11.30 kõikidele soovijatele - valmista ette: kauss, lusikas, õhuke sall, pudel riisi või muu kõrisevaga. Kui on, võta ka mullitaja.


Neljapäev

10.00 esimesed sammud - valmista ette: lemmik mänguasi, suur rullitud rätik, tugipind (diivan/kapp), kui on olemas, siis võimlemispall.

10.45 1-2a - valmista ette: lemmik mänguasi, pikk ja suur rullitud rätik, pusle ja kui on olemas, siis ka võimlemispall.

11:30 oktoobribeebid

13:00 mittekäputajad (ka juulibeebid) u6-8k


Reede

11.30 2-3a


NB! Tunniplaanis võib ette tulla muudatusi!


Kontakttunnid on asendatud zoomi tundidega. Kellel kuukaarti ei ole saab osaleda ühekordse tasuga 5€. Tasuda võimalik ülekandega märkides selgitusse tunni kuupäev ja kellaaeg EE652200221025192303 Swedbank.


Zoomi tunnis osalemiseks palume alla laadida programm/äpp ja selle kasutamisega tutvuda ning vajadusel teha konto. Võimalusel võiks osalejate kaamera olla sisse lülitatud, et saaksime täpsemalt juhendada. Tundi alustades lülitada välja mikrofonid, et kõigil oleks parem juhendajat kuulata. Võimalusel võtta valmis ka võimlemispall(võimlemistund) kui see on olemas. Laulutunni töövahendid postitame jooksvalt siia uudisesse. Grupis osalejatel palume 15 minutit enne tunni algust meile Facebooki saata sõnum lapse nime, tasumise info ja grupiga, kus soovite osaleda. Pisut enne tunni algust saadame osalejatele lingi mille kaudu saab live-tunniga liituda.