top of page

Avame osaliselt teenused 18. maist (Tallinn)

Updated: May 28, 2020

Tänasest on võimalik registreerida füsioterapeudi individuaalseanssidele. Aegu saab esialgu broneerida e-maili teel. Kui soovid kindla füsioterapeudi juures jätkata, anna sellest lisaks sobivatele aegadele maili sisus teada.


18. maist alustame ka eripedagoogi-, logopeedi- ja tegevusterapeudi individuaalteenustega.


Rühmatunnid jäävad esialgu laivtundideks, maikuu ajakava uudise lõpus.

Osalemine:

Grupitunnid toimuvad zoom.us keskkonna vahendusel. Võimalusel võtta valmis ka võimlemispall kui see on olemas. Grupis osalejatel palume 15minutit enne tunni algust meile facebooki saata sõnum lapse nime, tasumisinfo ja grupiga kus soovite osaleda. Pisut enne tunni algust saadame osalejatele lingi mille kaudu saab laivtunniga liituda.

Laivtunni hind on 5€ mida saab tasuda ülekandega Babysport OÜ  a/a EE652200221025192303 Swedbank, selgitusse lisada lapse nimi, osalemise kuupäev ja kellaaeg.


Tähelepanu!

  • Palun tule lapsega seansile võimalikult täpselt ja jäta teised pereliikmed koju.

  • Püüa lühendada keskuses viibitud aega ja kanna võimalusel kaitsemaski.

  • Palun desinfitseeri käed Babyspordi keskusesse sisenedes ja lahkudes.

  • Kui sa ei tunne end tervelt, tühista seansi aeg ja jää koju.

  • Mängutuba on endiselt suletud!


Laivrühmad maikuus: Laivtundides osalemiseks kirjuta facebooki 15 min enne tunni algust lapse nimi ja kuidas tunni eest tasud.


ESMASPÄEV

10:00 1-2a - LIVE - Teele


TEISIPÄEV

11:00 kuni 2a lauluring - LIVE - Kristi

16:00 2-5a lauluring - LIVE - Kristi


KOLMAPÄEV

12:00 käputajad - LIVE - Liise


NELJAPÄEV

10:00 novembribeebid - LIVE - Eve

Oktoobribeebid võivad liituda kas novembribeebide või mittekäputajatega.


Laulutunniks ette valmistada:

2 pulka (oksa või sushipulka), kaelarätt/sall, pudel millegi kõrisevaga (makaronid, riis, herned, vms), pall ja 2 üllatusmuna kapslit millegi kõrisevaga.


Käputajate tunniks ette valmistada: meelepärane takistusrada käepärastest vahenditest. Näiteks kasuta diivanipatju; tooli, et sealt alt läbi käputada; tumbat et sinna peale ronida ja pepu ees alla tulla. Ole loov! Varu valmis ka lina või tekk, põnev mänguasi lapsele takistustelt üle meelitamiseks ning suur võimlemispall kui see on olemas.


1-2aastaste tunniks ette valmistada: alusmatt või vaip, väike laste jalapink, 10-20cm läbimõõduga pall, suur võimlemispall. Kui kõiki vahendeid kodus pole, improviseeri või anname alternatiivsed harjutused.


Comments


bottom of page