Uus toitumisnõustamise jaotis kodulehe Õppekeskkonnas!

Laste toitumise ja üldiselt söömisega seotud teemadel kirjutab Babyspordi psühholoog-toitumisnõustaja ja imetamisnõustaja Karin Järvis.

Esimeses postituses on juttu sellest, miks peaks inimene ennast söögiajal hästi tundma ja millele võiks tähelepanu pöörata, et pere söögiaeg oleks võimalikult rahulik ja stressivaba. Söömine saadab meid ju igapäevaselt läbi terve elu - see mõjutab paljusid muid tegevusi ja üldist päevarütmi; teinekord ka emotsioone ja omavahelisi suhteidki. Tavaliselt räägitakse söömisega seoses rohkem sellest, mida süüa ja vähem sellest, kuidas süüa. Ehk siis rohkem toidust ja vähem näiteks sellest, milliseid tundeid söömine tekitab või üldisemalt, millises õhkkonnas süüakse. Ometigi on mõlemad asjad söömise juures samavõrra olulised. Laste puhul eriti veel seetõttu, et nende suhe toidu ja söömisega alles areneb ja lapsepõlve söömiskogemused mõjutavad inimest ka hilisemas elus. Loe lähemalt kodulehe õppekeskkonnas!

Recent Posts

See All

Uuendused oktoobri tunniplaanis, COVID tõend

Endised märtsibeebid on nüüd uue nimega - mittekäputajad ning toimub uuel kellaajal esmaspäeviti 12:45! Beebikool-lauluringis osalejatelt küsime COVID tõendit, sobib üks järgmistest: EL digitaalne COV