top of page

Rühmavõimlemine

BEEBIDE RÜHMATUND:

Lapse esimene suurem oskus on pea hoidmine keskjoonel nii selili- kui ka kõhuliasendis, sealt edasi tuleb oskus pöörata seljalt kõhule, roomamine ja käputamine ning alles siis istumine ja püstitõusmine ning kõndimine. Beebide rühmatunnis õpimegi sirutama, painutama, pöörama, tasakaalu otsima nii kõhuliasendis, toengpõlvituses kui ka istudes ja seistes. Otsime üles varbad ja proovime varvastest haarata ning suhu viia, mängime nii suurte kui väikeste pallidega.

VÄIKELASTE RÜHMAVÕIMLEMINE:

Siin teeme lihtsamaid kõnni- ja jooksuharjutusi, ronime mööda takistusradasid, et arendada tasakaalu ja osavust, viskame ja püüame palle, et paraneks koordinatsioon ja käe-silma koostöö. Hüppame kaugele, kõrgele ja alla, rullime ja roomame,  et laps õpiks tunnetama oma keha ruumis ja palju muud põnevat. Tundide tähtis osa on ka sotsiaalsete oskuste arendamine, oma järjekorra ootamine ja asjade jagamine, füsioterapeudi kuulamine, mis väikesele inimesele pole sugugi alati lihtne ülesanne, kuid koos oma emme või issiga  on mõnus turvaline kvaliteetaeg.

Kõikides tundides kasutame liisu- ja rütmisalme.

 

Tunnid kestavad 30 minutit. Pärast tundi on alati võimalik mängida, suhelda või spetsialisti käest nõu küsida.

 

​​NB! Tundi tule alati terve lapsega! Haiguse tõttu ei lähe tund kaotsi!

Teavita puudumisest alati esimesel võimalusel Babysporti administratsiooni enne tunni toimumist, siis on võimalik leppida kokku asendustund!

Registreerimine telefonil 6 999 603 või ulemiste@babysport.ee

unnamed.jpg
Kadi Rahu

Füsioterapeut

voiml v.jpg
Urrmikukk.jpg
Urmi Kukk

Füsioterapeut

Eve Krüger.jpg
Eve Krüger

Füsioterapeut

bottom of page