Joogatunnid rasedatele (hetkel ei toimu)

Dünaamiline kuid rahustav joogatund lapseootel naistele. 

Jooga praktiseerimine raseduse ajal aitab õppida tundma iseennast ning pöörata tähelepanu muutustele, mis kehas raseduse ajal toimuvad. On tõestatud, et naised, kes on raseduse ajal heas vormis ning iseendaga kooskõlas, naudivad lapseootust ning kõike sellega seonduvat oluliselt rohkem. 

Joogatund on jaotatud kolme ossa:
esimeses osas ülevaatlik vestlusring ja tutvumine. Teine ja kolmas osa on tunni füüsilisem pool, kasutades Hatha ja Yin jooga praktikat. Teeme joogapoose, mis soojendavad lihaseid, tugevdavad meie keha ning aktiviseerivad vere- ning lümfiringet. Kolmanda osa täidavad pikad ja lõõgastavad venitused, mis rahustavad meelt ning aitavad kehal paremini lõõgastuda. 

 

Tundi valitud joogapoosid on rasedatele ohutud ning rasedust toetavad. Samas ei jää tähelepanuta ka kerge lihaste tugevdamine, mis on lapseootuse ja sünnituse ajal mitte kuidagi vähem oluline aspekt. 

  • Iga osaleja saab tunnist osa võtta just enda keha vajadusi arvesse võttes, kuna kõiki joogapoose saab kohandada vastavalt osaleja soovile. 

 

  • Tundi on oodatud igas raseduse faasis lapseootel naised, kelle ootus on möödunud komplikatsioonideta ning ei kuulu riskirasedate gruppi. 


Kaasa võtta joogamatt, kerge sall või pleed, mida saad kasutada lõpulõdvestuses. Soovitav on kaasa võtta ka pudel vett. 
Kohtumiseni tunnis!

Osaluspanus 10€

 

Vajalik eelregistreerimine telefonil 6 648 947 või tallinn@babysport.ee
Tund on kestusega 1,5h​

Untitled-2.jpg
Liisianne
Kruusimägi

Joogatreener

ÕPETAJAST

Tundi juhendab joogaõpetaja Liisianne Kruusmägi.Terve ja terviklik elustiil on olnud alati Liisianne lahutamatuks osaks.Joogat on ta praktiseerinud 7 aastat. Enne seda tegeles Liisianne 16 aastat võistlustasemel rühmvõimlemisega.

 

Vajadus jooga, kui tervendaja järele, tekkis Liisiannel peale esimese lapse sündi. Keha vajas hoolt, et saada tagasi iseendaks ja olla terve ning heas vormis ka tulevikus. Liisianne alustas koduste tundidega internetivahendusel, kui laps magas. Selle mõjust inspireerituna jõudsis ta soovini jagada seda sügavat filosoofiat ning kogemust ka teistele. Selleks, et teha asju enda jaoks õiges järjekorras, hakkas Liisianne otsima võimalust saada ise joogaõpetajaks.2015. aasta septembris läbis ta oma esimese Yoga Therapy kursuse Brasiilias kogenud õpetajate David Lurey ja Mirjam Wagneri juhendamisel.2016. aasta märtsis läbis ta Vinyasa Yoga 200RYT joogaõpetajate baaskursuse samade õpetajate juures. Nende läbitud kursustega täitus ka Liisianne pikaaegne unistus ning täiustus ka tema visioon joogaõpetajana. Ehkki see kindlasti ei ole veel finiš vaid ühe pika teekonna algus.

 

Jooga ongi Liisianne jaoks teekond.Ta on näinud ja kogenud muutusi, mida jooga praktiseerimine inimestele pakub ning see motiveerib teda jagama seda, mida ta on joogat praktiseerides ise läbi teinud.Samas, Liisianne ei pea end Õpetajaks, kuna ta tunneb, et tal endal on veel väga palju jooga kohta õppida. Ta soovib olla pigem saatjaks ja Sinu individuaalse tee toetajaks, sest joogat praktiseerides on alati hea leida see salapärane miski, mis Sind matile tagasi toob.