Psühholoog

Psühholoog aitab parandada perekonna toimimist ning suurendada lähedust kõigi pereliikmete vahel. Ta aitab  üles ehitada usaldust ning tervislikke suhtlusharjumusi, mille läbi suudavad pereliikmed üksteist paremini mõista ning seeläbi tugevamaid sidemeid luua. Tugevate sidemete olemasolu vähendab stressi, annab enesekindlust ning parandab toimetulekut erinevate eluraskustega. 

"Olen Tartu Ülikooli psühholoogia eriala vilistlane. Ülikooliõpingute kõrvalt töötasin alates bakalaureuse esimesest aastast erivajadustega laste ja noortega Tartu Herbert Masingu koolis ning sealses Pepleri miljööteraapilises ravikodus. Olen kokku puutunud nii autismispektri häirega kui tundeelu ja käitumisraskustega lastega. 2017. aasta sügisel olin MTÜ Mure Pooleks grupijuht, mille eesmärgiks oli harida ning nõustada gümnaasiuminoori vaimse tervise teemadel. Lisaks ülikoolis õpitule, olen end sissejuhatavate kursuste näol täiendanud nii kunsti- kui pereteraapias ning läbinud täies mahus Verge Eesti OÜ koolituse "Toimetulek agressiivse käitumisega". Olen töötanud nii tugiisiku, abiõpetaja kui miljööterapeudina. Psühholoogina alustasin tööd 2018. aasta sügisest.

Aitan ootamatute või suurte muutustega kohanemisel, ärevusnähtude või meeleolulanguse tekkimise korral. Tänu pikaajalisele tööle lastega ja teadmistega pereteraapiast, olen valmis nõustama lapsi alates 6a, lapsevanemaid, pereliikmeid. Töötan nii eesti kui ka inglise keeles."

Aegade broneerimine tallinn@babysport.ee või 6648947

aaron-burden-1zR3WNSTnvY-unsplash.jpg
man-userblue.png
Kertu Leesmaa

psühholoog