top of page

Beebikool-lauluring

Laulame koos lastega, mängime erinevaid pille, patsutame, plaksutame, hüppame, tantsime ja avastame, mida kõike vahvat saab teha koos laulu ja mänguga. Vaatame kui palju igapäevaseid tegevusi võib huvitavamaks muuta väike viisijupp. Lapsi paeluvad seejuures erinevate pillide põnevad kõlad, helikõrgused, lõbusad lauluviisid, rütmid, kõrinad, sahinad ja helinad. Ka vaikuse kuulamisel on muusikas tähtis osa. Lapsevanemate suurimaks rõõmuks täieneb ka kodune laulupagas. Väike laps on tänuväärseim publik laulvale emmele-issile! Beebikoolist räägib lähemalt lauluõpetaja Kristi Tuhkanen Emmedeklubis.

NB! Tundi tule alati terve lapsega! 

"Tere,

Minu nimi on Kristi Timma ja viin läbi Tartu Babyspordis muusikaringi erinevas vanuses väikelastele juba teist aastat. Lisaks õpetan muusikat veel ka Elva Järve lasteaias ning viin läbi muusikaringi enda tütre lasteaias. Võib öelda, et minu päevad on täis muusikat!

Lisaks tegutsen hetkel ka vabakutselise viiuldajana ning olen alustanud teed ka klassikalise hatha jooga õpetajana.

Olen lõpetanud Tartu 1. Muusikakooli Sirli Laanesaare viiuliklassi. Seejärel suundusin edasi õppima paralleelselt nii Tartu Tamme Gümnaasiumisse kui ka Heino Elleri nimelisse Tartu Muusikakooli. TTG lõpetasin hõbemedaliga 2008. aastal ning Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis 2009. aastal Kadri Sepalaane viiuliklassi. Edasi suundusin Tallinnasse, asusin õppima Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiasse muusika interpretatsiooni erialale viiulit lektor Sigrid Kuulmann-Martini juurde. Magistriõppes, mille lõpetasin 2016. aastal, oli minu õppejõuks veel lisaks ka Mari Tampere-Bezrodny. Õpingute jooksul osalesin mitmetel meistrikursustel ning lisaks käisin bakalaureuse jooksul viiulimängu kunsti omandamas lühiajaliselt ka Taanis, Esbjergis.

Olen mänginud mitmete orkestrite koosseisudes ning olnud aktiivne kammermuusik. Kuulun Klaaspärlimäng Sinfonietta koosseisu. Hooajal 2016-2017 olin Vanemuise Sümfooniaorkestri 2. viiuli abikontsertmeistri rollis ning 2019-2021 ka 2. viiuli kontsermeistrina ametis. Lisaks olen mänginud Pärnu Linnaorkestriga, Narva Linna Sümfooniaorkestriga, Eesti Sinfoniettaga, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Sümfooniaorkestriga, Animato Foundation orkestriga, ABAM sümfooniaorkestriga ja teistega. Aastatel 2012-2014 mängisin Balti Noorte Sümfooniaorkestris (dir. Kristjan Järvi). Kuuel aastal olen osa võtnud Põhja-Saksamaal toimuvast muusikanädalast Scheersbergis. Kammermuusikuna olen mänginud erinevate nii Eesti kui ka välismaa heliloojate projektides.

Kontsertreisid on viinud mind üle maailma: Itaalia, Saksamaa, Läti, Leedu, Soome, Kreeka, Türgi, Iraan, Iisrael, Peruu, Šveits, Poola, Austria, Prantsusmaa, Taani, Moldova, Venemaa, Ungari." 22.02.2023

Vajalik registreerimine telefonil 747 7066 või babysport@babysport.ee​​, loe ka kliendi meelespead.

pill-v.jpg
bottom of page