top of page

Meist

Gradient

Babysport

20 aastat tagasi avasid Tartu Ülikooli Lastekliinikus töötanud füsioterapeudid Urmi ja Eve füsioteraapia kabineti beebidele. Beebidega koos kasvas ka kabinet, millest sai Babysport. 

Alustati rühmavõimlemistundidega, kus lapsed said koos vanematega füsioterapeudi käe ja silma all õppida esimesi jooksusamme, hüppeid, visata ja püüda palli ja teha lihtsamaid akrobaatika harjutusi. Aja jooksul lisandusid keskusesse ka muusikatunnid ja erinevad rehabilitatsiooni teenused.

 

Pärast kümmet edukat tegutsemisaastat Tartus, leidsid keskuse eestvedajad, et on õige aeg kasvamiseks–nii avatigi Babysport lastekeskus ka Tallinnas Kotka tervisemajas. Nüüdseks on avatud keskus Tallinnas Ülemiste Tervisemajas.

2004

Asutasime Babysport OÜ

2006

Sõlmisime lepingu SKA-ga Rehabilitatsiooniteenuste pakkumine

2008

Avasime lastekeskuse Tartus

2017

Avasime lastekeskuse Tallinnas

Lastekeskus

Lastekeskuse eesmärgiks on kaasa aidata endaga hästi toimetuleva ning teistega arvestava lapse arengule. Meie jaoks on oluline pakkuda tõenduspõhist ja eesmärgistatud teenust, mis tuleneb lapse ja tema vanema vajadustest ning põhineb headel pedagoogilistel, meditsiinilistel ja rehabilitatioonitavadel.

 

Lastekeskuses osalevad erivajadustega lapsed koos tavalastega nii muusika,- võimlemis,- kui ka loovtundides. Keskus on sotsiaalse suhtlemise koht ka vanematele, kes saavad jagada nii rõõme, kogemusi kui ka muresid teiste vanematega ning osaleda koolitustel lapse psühhomotoorsest arengust.

 

Babysport lastekeskus on ka praktika baas Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala üliõpilastele.

2018

Tähistasime lastekeskuse kümnendat aastat Tartus Pepleri tänaval

2019

Babysport sai 15 aastaseks!

2. septembril avasime uksed Tartu Tervise-keskuses, Mõisavahe 34b

2019

9. septembril alustasid esimesed basseinitunnid Tartu keskuses

2020

1. juunil avasime uue Babyspordi keskuse Ülemiste Tervisemajas

2024

Liitusime Medicumiga

 

Missioon

 

Pakume kvaliteetset ja konkurentsivõimelist multidistsiplinaarset rehabilitatsiooni, taastusravi, arenguravi ning terviseedendust koos muusika- ja loovtegevusega, pannes aluse lapse terviklikuks arenguks.

Babyspordi põhiväärtused

 

Terviklikkus

Toetame lapse füüsilist, emotsionaalset ja sotsiaalset arengut arvestades iga lapse ja vanema eripära. Tegevustes läheneme igale lapsele individuaalselt ning toetame igakülgselt iseseisva toimetuleku saavutamist ning säilitamist.


Innovatiivsus

Peame oluliseks vastavalt võimalustele tagada järjepidev areng nii teraapiavahendite soetamisel kui ka rakendamisel ning erinevate valdkonda puudutavate koolitustel osalemisel ning uute suundade tööle rakendamisel. Babysport väärtustab koostööd nii meeskonna siseselt kui ka kõikide koostööpartneritega ning aitab kaasa valdkonnale oluliste spetsialistide koolitamisel.


Ausus ja hoolivus

Peame lugu inimlikest väärtustest, austame lapse, tema saatja ja kõikide spetsialistide väärikust, tagame konfidentsiaalsuse. Lahendame olukorrad rahumeelselt ja ei käitu kunagi pahatahtlikult, ei kahjusta enda ega teiste mainet.

Babysport Tallinn Ülemiste

Ülemiste Tervisemaja IV korrus

 

Valukoja 7

Tallinn 11415

Telefon: 6 999 603 (suvisel ajal soovitame aegu broneerida e-maili teel)

e-mail: ulemiste@babysport.ee

Urmi Kukk: 5167400

Eve Krüger: 56631970

Transpordiviisid:

Buss: 7, 15, 45, 49, 65 (Lõõtsa, Valukoja)
Tramm: 4 (Ülemiste Linnak)

Babysport Tartu

Tartu Tervisekeskuse I korrus

 

Mõisavahe 34b

50708, Tartu

Parkimine sisehoovis klientidele mõeldud tsoonis 1,5h parkimisekallaga tasuta. Lähim bussipeatus Nõlvaku.
 

E-R 9:00 - 18:30

 

Üldtelefon: 7477066,

e-mail: babysport@babysport.ee

Lähim bussipeatus: Nõlvaku

 

Babysport OÜ   a/a EE652200221025192303 Swedbank

bottom of page