top of page

Laste taastusravi- ja rehabilitatsioonikeskus Babysport liitub Medicumiga

Laste terviklikku arengut toetav taastusravi- ja rehabilitatsioonikeskus Babysport OÜ liitub Medicumiga. Medicumi meeskond täieneb seeläbi kõrgetasemeliste spetsialistide ja personaalsema lähenemisega. Liitumise järel kasvab Medicum imikute ja väikelaste ambulatoorse taastusravi ja rehabilitatsiooni valdkonnas Eesti suurimaks teenuseosutajaks.


„Imikute, väikelaste ja noorukite taastusravi on juba praegu Medicumi üks olulisemaid taastusravi valdkondi. Oleme viimasel paaril aastal valdkonna arendamisele pööranud tavapärasest suuremat tähelepanu – koolitanud töötajaid, kaasajastanud taristut ja korraldanud ümber teenuste osutamist, pidades silmas eelkõige väikeste patsientide vajadusi ja perede ootuseid,“ ütles Medicumi taastusravi ja rehabilitatsiooni valdkonna juht Priit Eelmäe.


„Tänu liitumisele saab Medicumist suurim laste ambulatoorse taastusravi ja rehabilitatsiooniteenuste osutaja Eestis. Imikute ja väikelaste ning kogu pere elukvaliteedi tõstmine ja igapäevaeluga toimetuleku parandadamine on meie üks peamisi eesmärke. Terviklik, inimkeskne ja ladus raviteekond on see, mille poole ühiselt püüdleme ja mida järjepidevalt arendame. Lisaks tavapärastele taastusravi meetoditele on alates aprillist Tallinna ja Harjumaa lastel kasutada Medicumi Kesklinna esinduses mitmed tipptehnoloogilised seadmed ning täiesti uus ja kaasaegne ravikeskkond. Oleme rõõmsad, et saame nüüd olla toeks veelgi enamatele abivajajatele,“ lisas Eelmäe.


Babyspordi asutaja ja juhatuse liige Urmi Kukk ütles, et otsustasid liituda Medicumiga, et tagada oma pisikestele patsientidele senisest mitmekesisem taastusravi. „Ajapikku on paljud meil käivad lapsed saanud täisealiseks, kuid nende erivajadus püsib ja nad vajavad täiskasvanutele mõeldud teenuseid, mille osutamisel on Medicumil suured kogemused. Liitumise järel avaneb meie patsientidele lisaks tavapärasele sekkumisele võimalus saada osa tõenduspõhistest innovaatilistest teenustest nagu näiteks neurorobootika,“ lisas Kukk.


„Samuti peame oluliseks meie töötajatele avaramate arengu- ja koolitusvõimaluste loomist ning paindlikku töökorraldust, mille oluliseks osaks on kaasaegne meditsiinitarkvara ning tugisüsteemid. Kindlasti toome Medicumi kaasa personaalsema ja perekesksema lähenemise,“ selgitas Kukk.


„Tänu organisatsioonide liitumisele on imikute ja väikelaste taastusravi- ja rehabilitatsioon Medicumis edaspidi oluliselt terviklikum ja meeskonnatööl põhinev. Seni valdavalt füsioterapeutide poolt pakutavatele teenustele lisanduvad vastavalt vajadusele tegevusterapeudi, logopeedi, psühholoogi, loovterapeudi, eripedagoogi, arsti ja õe teenused. Meie esimeseks ühiseks arenduseks saab peatselt avatav laste taastusravi keskus Medicumi kesklinna esinduses Stockmanni viiendal korrusel,“ lisas Eelmäe.


Lisainfo:

Priit Eelmäe

Medicumi taastusravi ja rehabilitatsiooni valdkonna juht

5393 2020


Comentários


bottom of page