top of page

Psühholoog

Psühholoog aitab parandada perekonna toimimist ning suurendada lähedust kõigi pereliikmete vahel. Ta aitab  üles ehitada usaldust ning tervislikke suhtlusharjumusi, mille läbi suudavad pereliikmed üksteist paremini mõista ning seeläbi tugevamaid sidemeid luua. Tugevate sidemete olemasolu vähendab stressi, annab enesekindlust ning parandab toimetulekut erinevate eluraskustega. 

Lastepsühholoogi poole võib pöörduda kui laps vajab tuge kognitiivsel või emotsionaalsel arengul. Toetan lapse positiivset mina-pilti ja emotsioonide reguleerimist. Nõustan nii lapsi, lapsevanemaid kui teisi pereliikmeid. Lastevanematele saan pakkuda tuge ja nõustamist lapse kasvatamisel ja tema arengu toetamisel.

Registreerimine telefonilt 7477 066 või babysport@babysport.ee

IMG_5319v.jpg
Mark-Emil Luik 2_edited_edited_edited.jpg
Mark-Emil Luik

Lastepsühholoog

"Minu roll siin on pakkuda tuge ja nõu teie lapse teekonnal. Olen lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia eriala ning lisaks täiendanud ennast mindfulnessi ja enesehoolivuse teemal. Usun, et iga laps väärib toetavat keskkonda, kus omal moel ja omas tempos kasvada. Oma vastuvõtule ootan nii lapsi, nende vanemad kui ka teisi pereliikmed. Tegutseme koos selle nimel, et nii lapse kui teie igapäevast elu kergemaks ja positiivsemaks muuta."

bottom of page